93136
 • Kablo Açm Yer Makaraları Üretimi


 • KABLO AÇMA YER MAKARALARI

  KABLO AÇMA YER MAKARALARI

  PASSİONS olarak alt yapıda kullanılmak üzere iş güvenliğine uygun pratik ve ergonomik tasarımıyla kullanışlı kablo açma yer makaraları üreterek müşterilerimizin beyenisine sunuyoruz.
  Kablo açma yer makaralarımız a’dan z’ye tümü kendi uzman kadro ve ekipmanlarımızla kendi tesislerimizde üretilmektedir. Kablo açma yer makarası ürünlerimiz hem standart hemde standart dışı müşterilerimizin özel isteklerine göre imalatı yapılmaktadır.
  Kablo açma yer makarası çeşitlerimiz ve teknik özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

  Düz tip kablo açma yer makarası

  Düz tip kablo açma yer makaralarımız istenilen ölçülerde üretile bilinmektedir. Kullanımı kolay yüke dayanıklı ve rulmanlıdır. Düz tip kablo açma yer makaramız ister sac ayaklı istenir ise boru ayaklı olarak talep edile bilinir
  Ağırlık :5 kg
  Boyutları 30 cm x 25 cm x 20 cm
  Taşıma kapasitesi 500 kg
   
  Köşe tip kablo açma yer makarası

  Köşe tip kablo açma yer makaralarımız istenilen ölçülerde üretilmekte olup standart ölçülerde stoklarımızda bulıunmaktadır. Köşe tip kablo açma yer makaramız uzman kadro ve ekipmanlarımızla üretilmekte olup agır tonajlara dayanıklıdır.
  Ağırlık :7 kg
  Boyutları 30 cm x 30 cm x 25 cm
  Taşıma kapasitesi 500 kg
   
  L tipi kablo açma yer makarası

  L tipi kablo açma yer makaralarımız 3 mm et kalınlığında tesisat borularından özel olarak üretilmekte olup agır tonaja dayanıklıdır. İstenilen ölçü ve özelliklerdede üretimi yapılmaktadır
   
  Ağırlık :10 kg
  Boyutları 58 cm x 56 cm x 20 cm
  Taşıma kapasitesi 500 kg
   
  Künk ağzı

  Künk ağzı makaramız 100 2lük etli borulardan imalatı yapılmış olup rulmanlı koniklidir. Künk ağzı makaramız istenilen ölçü ve boyutlarda ’da imalatı yapılmaktadır.
  Ağırlık   : 4 kğ
  Boyutları  10 cm  x  20 cm
   
  V tipi sehpa önü makara

  V tipi sehpa önü makaramız profil ayaklı olup etli tesisatlı borulardan imalatı yapılmaktadır. Boru içindeki rulman mekanizması sayesinde rahatlıkla dönmesi sağlanmıştır.
  Ağırlık  5 kg
  Boyutları  50 cm x 20 cm x 20 cm
  Taşıma kapasitesi 500 kg
   
  Sehpa önü makara

  Sehpa önü kablo açma yer makaramız 2,40 mm ve 3 mm etli borulardan imalatı yapılmaktadır. Göbeklerinde rulman ve mekanizmasıbulunmaktadır.
  Ağırlık   4 kg
  Boyutları 50 cm z 20 cm x 20 cm
  Taşıma kapasitesi 500 kg

X