93136

 • Bizden Haberler


 • Passions Grup olarak aşağıda yazılı ürünlerin üretimine profösyonel kadro ve ekiplerimizle üretimine başlamış bulunmaktayız.

  Fiber kılavuz çubuğu ve taşıma arabası üretimleri

  Passions Grup olarak fiber kılavuz çubuğu üretimi yapmaya başladık. Fiber kılavuz çubuğu ürünlerimiz 2 mm'den 18 mm'ye kadar tüm ara çaplarda ve uzunluklarda ürete bilmekteyiz. Fiber kılavuz çubuğu ürünlerimiz kaliteli ve mukavemetli olup gerek Türkiye gerek is diğer dünya ülkelerine ihraç etmekteyiz.

  Fiber susta ( Telekom sustası ) üretimi

  Passions olarak fiber susta üretimine başlamış bulunmaktayız. Fiber susta ürünlerimiz kaliteli esnek ve mukavemetli olup kalite belgelidir. Fiber susta ürünlerimiz 2 mm'den 18 mm'ye kadar tüm ara çapların üretimi bulunmaktadır. Aynı zaman da fiber susta ürünümüz ile alakalı tüm uzunluklarda stoklarımızda mevcuttur.

  Kablo açma yer makaraları üretimi

  Passions olarak kablo açma yer makaraları üretimi yapmaya başladık. Kablo açma yer makaralarımız orta konk kısmından tüm aksamlarına kadar kendi uzman kadro ve ekipmanlarımız tarafından büyük bir titizlikle üretilerek siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. 

  Kanlo açma yer makaralarımız her çeşitte ve ölçüde üretile bilinmektedir. Başlıca stoklarımızda bulunan kablo açma yer makarası çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir.

  Düz tip kablo açma yer makarası
  Köşe tip kablo açma yer makarası
  L tipi menhol ağzı kablo açma yer makarası
  Künk agzı kablo açma yer makarası

X