93136
 • Passions Kablo Çekme Teknolojileri


  Passions Grup ailesi olarak siz müşterilerimizin iş hayatını kolaylaştıra bilmek için uzman kadro ve ekiplerimizle durdurak bilmeden yenilikci anlayış içerisinde pratik çözümler üretmeye devam ediyoruz.

  Passions Grup olarak üretimini yapmakta olduğumuz ürünler başlıca alt kısımda belirtilmiştir.

  Fiber Kılavuz Çubukları

  Passions grup olarak üretmekte olduğumuz fiber kılavuz çubugu ürünlerimiz 2 mm den başlayarak 18 mm'ye kadar tüm ara ölçüler stoklarımızda mevcuttur. Fiber kılavuz çubuğu ürünlerimiz 1 mt'den 5000 mt'ye kadar tam boy olarak üretile bilinmekte ve üretilen tüm ürünlerimizin labaratuar ortamlarında kırılma ve kopma testleri yapılmaktadır.

   

   


 • Kablo Makarası Taşıma Römorku


  Kablo makarası taşıma rönmorklarımız Full hidrolik ve hidrolik olarak iki ayrı gurupta imalatı yapılmaktadır. Kablo makarası taşıma römorklarımız profösyonel olup ekstra özeliklerde eklene bilinir. Kablo makarası taşıma römorklarımızın CE ve İSO serfitikaları bulunmaktadır. Kablo makarası taşıma römroklarımız ile alakalı daha detaylı bilği için ürünler kısmından inceleye bilir irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşa bilirsiniz.


 • Kablo Çekme Makinaları


  Profösyonel kablo çekme makinaları üreten firmamız 1 ton'dan 15 tona kadar imalat yapmaktadır. Kablo çekme makinalarımız iş güvenlik prosüdürleri göz önünde bulundurularak üretilmiş olup İSO ve CE serfitikaları mevcuttur. Kablo çekme makinalarımız ile alakalı daha detaylı bilği için ürünlerimizi inceleye bilir irtibat numaralarımızdan bizlere ulaşıp daha detaylı bilği ala bilirsiniz.


 • KABLO MAKARASI KALDIRMA EKİPMANLARI


  Kablo makarası kaldırma ekipmanlarımız tüm tonajlara ve ölçülere uygun olarak yapılmaktadır. Kablo makarası kaldırma ekipmanlarımız hidrolik ve mekanik olarak iki çeşite ayrılmaktadır. Kablo makarası kaldırma ve açma jaklarımız 1 ton'dan 20 tona kadar stoklarda bulunmakta olup İSO ve CE serfitikaları aynı zamanda makine mühendisi muayene raporlarına sahiptir. Kablo makarası kaldırma ve açma ekipmanlarımız ile alakalı daha detaylı bilği ve sipariş için bizlerle irtibata geçe bilirsiniz.


 • BAŞLIK

 • أخبارنا

 • اتصل

X